ליווי עסקי ליפן


שירותינו המקיפים לעסקים יכולים לספק לכם כל סיוע שתזדקקו לו כדי שיפן תיראה פחות זרה ומאיימת. כבר בשלב הגישושים, נבצע בשבילכם מחקרי תאימות שיגלו איזה סיכוי יש למוצר שלכם להצליח ביפן. אם עברתם את המשוכה הראשונית, נספק לכם כל סיוע הנדרש כיצד לבנות מערכת אמון עם השותף היפני, נעביר הדרכה של עובדים לקראת מפגשים עם לקוחות זרים, נסייע במשא ומתן ואפילו במציאת שותפים עסקיים אפשריים ועוד.

איתכם כל הדרך להצליח ביפן

גם אחרי עשרים שנות ניסיון עם חברות ישראליות ביפן, אנחנו ב- JAPAN KNOWLEDGE ממשיכים ללמוד עד כמה הצלחה עסקית ביפן שלובה בהבנת המסורת היפנית והיכרות עם התרבות המקומית. עם השנים פיתחנו ידע מקיף על אינספור פרטים קטנים וגדולים עליהם יכולים ליפול ולקום שיתופי פעולה ועסקאות עם הלקוחות היפנים. ידע נדיר זה הוא תוצר של היכרות אינטימית עם התרבות היפנית, הליכה יד ביד עם הלקוח היפני, ותמיכה הן בלקוח הישראלי והן בלקוח היפני גם לאחר ההסכם וסגירת העסקה - והוא מוצע ללקוחותינו בשני מרכזי התמיכה שלנו לעסקים בישראל ובטוקיו.

מתכננים להשיק מוצר חדש ביפן? מחפשים שותפות עסקית במזרח? אנו נתמוך בכם משלב בדיקת ההיתכנות של המוצר או השירות ביפן - דרך כל השלבים של פיתוח העסקה ועד לסאקה שלאחר חתימת ההסכם.

שירותינו בתחום העסקי כוללים:

 
התבססות ביפן: מציאת שותפים מקומיים לפיתוח מוצרים ואיתור מפעלים יצרניים במיוחד ל- OEM.

 
ניהול במיקור חוץ של פרויקטים ביפן

 
השמת עובדים יפנים בישראל והשמת ישראלים במשרות בכירות ביפן.

 
ארגון תערוכות והפקת קטלוגים שיווקיים לתערוכות ביפן.

 
הדרכת עובדים לקראת מפגש עם לקוח זר וארגון ביקור עסקים לנציגי חברות ביפן.

 
ניהול משפטי בכל הנוגע לעסקים בינלאומיים וניהול משא ומתן עם בנקאים לקבלת הלוואות והשקעות לפתיחת עסק.