טיולים מאורגנים וטיולי בוטיק ליפן

כחברה המתמחה ביפן, חברת Japan Knowledge תשמח לתכנן בעבורך טיול ליפן במסגרת פרטית או קבוצתית, באופן אשר יותאם אישית להעדפותיך ודרישותיך. צוות מקצועי של חטיבת הטיולים משתמש במאגר הידע הבלתי נלאה המצוי ברשותו על יפן, ובשילוב כל אלו נבנה בעבורך טיול ייחודי שאין דומה לו כחוויה בלתי נשכחת.

ממזרח לחופי סין פרוש הארכיפלג של יפן. בדידותה של שרשרת האיים הגעשית, המוקפת מים מכל עבר, אִפשרה ליפנים לבנות את זהותם הלאומית והתרבותית - בנפרד מיבשת אסיה. ברצותם - נפתחים אל העולם וסופגים השפעות תרבותיות, ברצותם - מסתגרים בארכיפלג שלהם בבידוד מזהיר. הבידוד התרבותי ותנועת המטוטלת בין פתיחות להסתגרות הפכו את יפן לאומה בעלת צביון ייחודי משלה - אומה פרגמטית, הנכונה להטמיע לתוכה את המיטב מתרבותם של אחרים, ובה בעת - שמרנית ונוקשה, שומרת בקנאות על מסורתה.

טיולים ליפן- חוויה אחרת
כחברה המתמחה ביפן, נתכננן עבורכם טיול ליפן, הטיול היפה ביותר ומותאם אישית לכל אחד ואחד על לפי אופיו ואורכו של הטיול. בניית תכנית לטיול ליפן באופן ממוקד לקוח תואם תקציב וזמן.

טיולים מאורגנים
טיול מאורגן ליפן בקבוצות קטנות וגדולות. קבוצת נוסעים המעוניינת לבקר ביפן ומעוניינת בטיול מאורגן ליפן, תזכה לתכנית ייחודית המותאמת לקבוצת הנוסעים עם ייחוד משלה על פי דרישת הלקוח.
המדריכים המוכשרים והמומחים שלנו, לומדים את צרכי הלקוח ויחד בונים מסלול המתאים למקומות בהם רוצים לבקר, ללמוד ולראות.

טיולים פרטיים טיולים ליפן

טיול בוטיק
טיולי בוטיק נבנים במיוחד עבור זוגות / משפחות/ קבוצות קטנות המעוניינות לבקר ביפן באירועים מיוחדים או בעונה השנה.

טיולי בר מצווה לכל המשפחה

טיול זוגי רומנטי
אווירה אורבנית או אווירה כפרית , מעיינות חמים, מרכזי קניות, עיר החשמל וכו'...

טיול בשילוב עבודה
כנסים ואירועים ביפן- שילוב עבודה וכייף. כיצד תצליח לשלב עבודה עם טיול וביקור במקומות מרתקים על פי לוחות הזמנים שלך.

טיול קונספט
טיולי מנגה ואנימה טיולי במוזיאונים מנגה ואנימציה יפנים

טיולים משולבי סדנאות
אומניות לחימה, סדנאות אוכל, סדנאות סידור פרחים, סדנאות אדריכלות, סדנאות תרבות וכו'.

כל מסלולי הטיולים משלבים היכרות עם הערים המרכזיות כמו טוקיו, אוסקה וקיוטו, כמו גם ביקור בערים פחות מוכרות כמו נארה, בירתה הראשונה של יפן, הירושימה ומיאג'ימה. בנוסף לאזורים העירוניים המסלולים יוצאים גם אל הטבע (הר פוג'י, ניקו) ואל הנופים הכפריים.
הטיולים נבנים על פי מס' נוסעים, עונת השנה ומשך הטיול.

תכנון טיול ליפן על ידי מומחים מקומיים וישראלים חוסכים זמן רב ותקציבים רבים מיותרים הנחסכים במידה ומתכננים נכון את הטיול כראוי.

אנו נתפור עבורך את הטיול היפה ביותר, בלתי נשכח בעלויות הנמוכות ביותר!