מסורת של הצלחות

בעבור עשרות רבות של חברות בישראל JAPAN KNOWLEDGE היא המפתח להצלחה עם יפן. אחרי שני עשורים של החדרת חברות מישראל לשוק היפני, אנחנו מכירים את השווקים היפנים מכל זווית, ולא פחות מכך, את המורכבות הבינתרבותית הכרוכה בעבודה איתם. גם היום, כמו תמיד, אנחנו נחושים לדחוף יותר ויותר חברות ועסקים לשיתופי פעולה מניבים עם היפנים.

כדי להצליח ביפן, לא די בכך שיהיה לכם מוצר מצוין. כדי שתוכלו ליצור קשרים ושיתופי פעולה עסקיים אתם חייבים להכיר את השוק היפני בכל הרמות כבר מיצירת הקשר הראשוני. הראש היפני עובד אחרת, והבדלים של שפה, סגנון ודרכי ההתנהלות העסקית יכריעו בסופו של יום את התוצאות.

בהקשר הזה, הגישה ההוליסטית שלנו מוכיחה את עצמה בכל יום מחדש. ההיכרות שלנו עם השוק היפני על הדרישות הספציפיות שלו, ועם הניואנסים של התרבות היפנית, מאפשרים לנו לסייע לחברות ישראליות בכל התחומים לחדור לענפי מסחר מגוונים ביפן, לייצא, לייבא, ולהגיע לצמיחה עסקית.

ב-JAPAN KNOWLEDGE תוכלו לקבל תמיכה מקיפה לכל סוג של פעילות עסקית עם יפן החל ממציאת שותפים עסקיים, דרך סיוע בפרויקטים מוגדרים, ועד הכנת הרקע התרבותי והעסקי הנדרש למגעים ביפן. אצלנו תוכלו ללמוד יפנית ממורים שיפנית היא שפת אימם או לקבל שירותי תרגום שירשימו את השותפים היפנים שלכם ויותירו אותם עם פה פעור.

אנו –ב-JAPAN KNOWLEDGE מתחייבים ללוות אתכם באופן אישי בכל סוג של פעילות שתצטרכו ועם תוצאות מדידות בזמן קצר, ומאחלים לכם תמיד חיבור עסקי מעצים ופורה.

ורד פרבר, מנכ"ל ומייסדת החברה

מייסדת החברה, יזמת ואשת עסקים. הקימה את Japan Knowledge לאחר שהות בת 7 שנים בטוקיו, בעקבותיה הציבה לעצמה כחזון את חיזוק הקשרים העסקיים בין התרבויות ישראל ויפן. את הידע העסקי והקודים התרבותיים שרכשה פיתחה לכלים יישומיים חדשניים, המתעדכנים בקביעות ומועברים כבר שני עשורים בסדנאות, ימי עיון וקורסים.

מאז שנת 2000 מובילה ורד פרבר את הארגונים והחברות הגדולים בישראל וביפן לשיתופי פעולה עסקיים חוצי תרבויות. מומחית ובעלת ידע וניסיון נדירים בהדרכת צוותים בארגונים מובילים מול השוק היפני וחתומה על הצלחות רבות.

דוברת יפנית ברמת שפת אם ובעלת תואר ראשון במנהל עסקים.